piątek, 4 listopada 2011

5 I 6 LISTOPADA Z TABU W SZTUCE DLA DZIECI

W najbliższy weekend w Fundacji Atelier w Warszawie będzie się dużo działo w związku z "Tabu w sztuce dla dzieci".

W sobotę wspomniany wczoraj warsztat portugalskiego ilustratora Paulo Galindro, który jest już w Polsce (niestety wczoraj wylądował w Katowicach z racji utrudnień w ruchu lotniczym na Okęciu).

Osoby dorosłe zapraszamy w tym samym czasie na wykład Diny Roll-Hansen z norweskiej NORLA.

O 18:00 wykład portugalskiej specjalistki z zakresu psycholingwistyki, Sylviane Angele Neves Rigolet. Temat jej wykładu to "Tabu, przesądy i trudne tematy: kwestie zawsze delikatne... lecz dla kogo?". Wykład jest skierowany do osób dorosłych.
W niedzielę będzie się działo równie dużo. Zaczynamy o 11:00 od warsztatów prowadzonych przez Anię Moskal-Ciempiel z Fundacji Atelier. W tym samym czasie dorosłych zapraszamy na wykład specjalistki od pedagogiki Caroline Sehested z Danii, która będzie wyjaśniała w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem nad książką z obrazkami.

Wykładom i warsztatom będzie towarzyszył kiermasz książek naszych partnerów. Czeka na Państwa Pani Ela Dzik z wydawnictwa Czarna Owca!

O 14:00 zapraszamy na wspomniany wczoraj warsztat dla dorosłych prowadzony przez Paulo Galindro pt "Zilustrować tabu".

Przypominamy, że na wykłady jest wstęp wolny. Na warsztaty należy się zapisywać w Fundacji Atelier: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89 lub e-mail: fundacja@atelier.org.pl
Do tekstu wykorzystano ilustracje Paulo Galindro za geometricasnet.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz