sobota, 19 listopada 2011

OSTATNI WEEKEND Z WYSTAWĄ "TABU..." W WARSZAWIE

To już ostatni weekend z wystawą "Tabu w sztuce dla dzieci" w Warszawie. Wystawę można oglądać już tylko do niedzieli, 20 listopada. W poniedziałek zostanie wysłana do Poznania. Ale warszawska część wystawy będzie obfitowała w liczne atrakcje.
A co nas czeka przez najbliższe dwa dni?

Sobota, 19 listopada


15.30 Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat poprowadzi Svein Nyhus (ilustrator z Norwegii)

15.30 Jak rozmawiać z dziećmi chorymi na raka - wykład Michaela Grotzera (lekarz onkolog ze Szwajcarii, autor książek dla dzieci) dla dorosłych

18.00 Jak tabu w książkach dla dzieci ratują społeczeństwo? - spotkanie ze Sveinem Nyhusem

Niedziela, 20 listopada

11.00 Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat prowadzone przez Monikę Sakowicz z Fundacji Atelier. Tematem warsztatów będzie "Złość".

11.00 Dzieci to przecież nie idioci - spotkanie dla dorosłych z Dorte Karrebæk (duńska ilustratorka książek) i Oscarem K. (duński autor książek)

Wydarzeniom towarzyszy kiermasz książek partnerów projektu: Czarna Owca, Zakamarki, EneDueRabe, Cuda na kiju, FISO, Wydawnictwo Media Rodzina.

Na warsztatach Sveina Nyhusa dla dzieci niestety nie ma już miejsc. Zapraszamy na warsztaty w niedzielę, prowadzone przez Monikę Sakowicz z Fundacji Atelier. Zapisy prowadzi Fundacja Atelier: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89, e-mail: fundacja@atelier.org.pl

Na wykłady jest wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz