niedziela, 23 października 2011

RELACJA Z OTWARCIA WYSTAWY W WARSZAWIE

Inauguracja projektu w Warszawie już za nami. Wystawę w Galerii Fundacji Atelier otworzyli: Pani Dyrektor Fundacji Atelier Teresa Starzec, Pani Dyrektor Duńskiego Instytutu Kultur Bogusława Sochańska oraz JM Ambasador Szwecji w Polsce Staffan Herrström. Gościliśmy również Panią Ernestine Baig z Austriackiego Forum Kultury oraz Pana Jose Carlosa Dias z Instytutu Camoes. Na otwarciu była obecna również Pani Evelyn Kiffmann, która wieczorem wygłosiła wykład.
O programie towarzyszącym wystawie opowiedziała Pani Justyna Czechowska z Duńskiego Instytutu Kultury. 
Dopisała także publiczność, przede wszystkim ta, do której wystawa jest skierowana - dzieci i młodzież. 

Przez cały dzień towarzyszyła nam Pani Elżbieta Dzik z wydawnictwa Czarna Owca, która prowadziła stoisko z książkami naszych partnerów. 


O 15:00 odbyły się warsztaty dla dzieci prowadzone przez Annę Moskal-Ciempiel z Fundacji Atelier. Tematem warsztatów była śmierć. Wprowadzeniem do warsztatów była "Mała książka o Śmierci" Pernilli Stalfeld. Dzieci świetnie sobie poradziły z tym trudnym tematem!
O 18:00 odbył się bardzo ciekawy wykład Pani Evelyn Kiffmann "Odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży dotkniętych traumą". Dzisiaj zamieszczamy relację fotograficzną, ale już wkrótce będziemy zamieszczać fragmenty wykładu Pani Evelyn Kiffmann. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz